SEKILAS INFO
: - Friday, 22-01-2021
 • 2 tahun yang lalu / Tema Akademi daplam proses update, dengan beberapa perbaikan pada sistem penambahan style warna baru bernama Donker
 • 3 tahun yang lalu / Tema Akademi untuk Sekolah berbasis CMS WordPress, Rilis tanggal 11 Juli 2017

Dostarczanie danych i wygodna komunikacja to wskazówka do pomyslnych negocjacji. Nie bedziesz w stanie konstruowac partnerstw ani utrzymywac dlugoterminowych relacji wraz z klientem, jesli nie udostepnisz informacji przy szybki oraz wygodny srodek. Glówna przeszkoda dla alternacji jest niepewnosc. Wyciek dokumentów to istotny problem z konsekwencjami wizerunkowymi i finansowymi. Najbardziej sprawdzonym, niezawodnym i prostym rozwiazaniem wszystkich powyzszych problemów beda wirtualne miejsca danych. Jak funkcjonuja wirtualne pokoje danych. Wirtualny apartament danych owo prywatna chmura korporacyjna, w jakiej mozna magazynowac i ulatwiac dane. Za sprawa specjalnej stronie internetowej lub aplikacjom agencji upowaznieni uzytkownicy moga przegladac gromadzone dokumenty. Specjalne protokoly przewozu i dane typu szyfrowania E2E chronione przed przechwyceniem i atakami. Ponadto pozorne pokoje danych empirycznych maja wyjatkowa technologie, jaka umozliwia zarzadzanie dokumentami zaladowanymi z pamieci. Mozesz odwolac dostep do pliku po dowolnym czasie i sluzace do dowolnego klienta, nawet jesli obecnie pobral plik. Ten rozwój jest calkowicie konieczny na rzecz kazdego, kto pracuje przy sektorze finansowym, organizacjach projektowych, swiadczy poslugi komunikacyjne i zajmuje sie handlem detalicznym.

SmartRoom

Przewagi i oryginalne funkcje

 • Wirtualne pomieszczenia danych zawadzaja wyciek danych. Po pierwsze, owo ty ustawisz parametry dostepu lub anulujesz je. Po 2gie, bedziesz proch dostep do szczególowych wiadomosci na temat uzywania kazdego dokumentu.
 • Zwiekszona mobilnosc. Dzieki rozwojowi bedziesz proch dostep sluzace do danych po dowolnym okresie iz dowolnego miejsca na ziemi. Przed przeslaniem dokumentów zdolasz pracowac w trybie offline. Po polaczeniu sposród siecia wszelkie zmiany pozostana automatycznie wprowadzone do dokumentu.
 • Dogodne funkcje i latwosc obslugi. Wirtualne pokoje danych umozliwiaja udostepnianie ogromnych plików, jakie nie beda dozwolone board meeting software poprzez inne wymienniki, e-mail. Kazde dokumenty jak i równiez linki sa automatycznie nadzorowane przez program antywirusowy. Bedziesz miec zwyczajny, intuicyjny zlacze na wszystkich urzadzeniach. Poza tym, aby zainicjowac korzystanie z rozwoju, nie wymagasz dodatkowego czasu, pieniedzy oraz wysilku.
 • Zwiekszona sprawnosc. Wirtualna sala danych to takze komfortowe funkcje sluzace do pracy grupowej nad dokumentacja. Dodaj cyfre potrzebnych internautów, przypisz wszelkiemu z tych propozycji wlasny stopien dostepu i wydajnie dzialaj nad dokumentacja. Mozesz przegladac cala historie zmian, relacjonowac na czacie, udostepniac pliki.
 • Darmowy okres próbny. Jesli jestes zainteresowany naszym rozwojem, masz mozliwosc aktywowac bezplatny okres próbny. Dzieki wirtualnym pokojom danych empirycznych podpisano juz znaczna cyfre transakcji. Ich laczna suma to ponad dwa miliardy dolarów. Testuj i projektuj, który zmienil nowoczesny interes.

TINGGALKAN KOMENTAR

Contact Info

 • SIT Ibnu Sina Makassar
 • Jl. Cumi-cumi No. 27 - 29A | Makassar
 • Jl. Adhiyaksa Baru (samping STMIK Handayani) | Makassar
 • No. Handphone :
 • TKIT : Ustadzah Linda (085242223670
 • SDIT : Ustadzah Rahma (085242770820)
 • SMPIT : Ustadzah Asia (085255249795)
 • SMAIT : Ustadz Haerul (085242535492)
 • Email: sit.ibnusina_makassar@yahoo.co.id
 • Website: www.sit-ibnusina.sch.id

TKIT IBNU SINA MAKASSAR

SDIT IBNU SINA MAKASSAR

SMPIT IBNU SINA MAKASSAR

SMAIT IBNU SINA MAKASSAR

Contact Information

 • SIT Ibnu Sina Makassar | Jl. Cumi-cumi No. 27 - 29A | Makassar
 • No. Handphone :
 • TKIT : Ustadzah Linda (085242223670)
 • SDIT : Ustadzah Rahma (085242770820)
 • SMPIT : Ustadzah Asia (085255249795)
 • SMAIT : Ustadz Haerul (085242535492)
 • Email: sit.ibnusina_makassar@yahoo.co.id
 • Website: www.sit-ibnusina.sch.id

Text Widget

We built themes that are eye catching and easy to use, with lots of options and templates to change the look of your site as you wish.

Also we provide extensive support for all our themes.